Česky English Italiano

Vyhledávání nákresů

Typ výtahu:

Šířka:

Hloubka:

Kg / počet osob:

Hledat

Reference

Černá
Černá
Praha 1

Kariéra v Mylift

 

Vzhledem k trvalému růstu společnosti MYLIFT s.r.o. a pro co nejlepší uspokojení všech potřeb našich klientů hledáme nové zaměstnance, kteří by odráželi profesionalitu a kvalitu, kterou našim klientům nabízíme. 
Tyto požadavky nevycházejí jen ze samotného jména společnosti, ale i ze snahy nalézt ve společnosti Mylift lidi znalé své práce a z kréda, že schopnosti, úsilí a výsledky musí být náležitě odměněné. 
Proces zaškolení ve společnosti je zaměřený na získání zkušeností a na optimalizaci lidských zdrojů s možností kariérního růstu.

 

VOLNÉ POZICE

Obchodní zástupce:
Prodejce bude odpovědný za navázání kontaktů s klienty, jednání o nových zařízeních, spravování vývoje řízení a dokumentace před prodejem, bude se starat o prezentaci produktů společnosti Mylift architektům a ostatním zainteresovaným skupinám, bude mít též za úkol udržovat při montážích kontakt s klienty, aby byly splněné všechny jejich požadavky.
Praxe:
alespoň 2 roky i v jiném oboru
Vzdělání:
Ostatní:týmový duch
 organizační schopnosti
 orientace na zákazníka
 znalost práce na PCMontážní technik:

Technik bude odpovědný za celý proces montáže přidělených výtahů, bude povinen používat montážní postupy schválené společností a respektovat české normy, potřeby společnosti a klienta.
Praxe:
alespoň 3 roky v oboru
Vzdělání:ÚSO
Ostatní:týmový duch
 organizační schopnostiServisní technik:

Technik bude odpovědný za přidělené výtahy, na kterých bude provádět údržbu, revize, opravy a menší modernizace, to vše rychle, efektivně a profesionálně tak, aby byl klientům poskytnut excelentní servis a aby byly vždy respektovány platné normy.
Praxe:
alespoň 3 roky v oboru
Vzdělání: ÚSO
Ostatní:týmový duch
 organizační schopnosti
 dobrá znalost elektro
 ochota držet pohotovost

 

POKUD MÁTE ZÁJEM O VÍCE INFORMACÍ NEBO SE CHCETE UCHÁZET O VOLNÉ MÍSTO, NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT.
Jméno:
Email:
Telefon:
Text: