Česky English Italiano

Vyhledávání nákresů

Typ výtahu:

Šířka:

Hloubka:

Kg / počet osob:

Hledat

Reference

Třebenická
Třebenická
Praha 8

Portfolio

Výtahy

Díky moderním systémům projektování, výroby a řízení a vysoce kvalifikovanému personálu je společnost Mylift schopná vyřešit jakýkoliv problém týkající se vertikálního pohybu v budovách. 

Kvalita výtahů je garantována přesnou kontrolou všech systémových procesů, které jsou realizované podle platných českých a evropských norem. Všechny materiály jsou vyrobené v systému řízení kvality UNI EN ISO 9001.

Všestrannost výrobků Mylift dovoluje nalézt vždy nejvhodnější řešení pro umístění zařízení v daném typu budovy s ohledem na jeho využití a specifické požadavky. Nabízíme elektrické výtahy s běžným pohonem, pohonem s regulovanou rychlostí, hydraulické výtahy nebo eskalátory.

Sortiment kabin Mylift patří mezi nejširší ve svém sektoru. Díky rafinovanému technologickému řešení, které používáme při konstrukci kabin, můžeme uspokojit nejrůznější požadavky klientů. Jsme schopni navrhnout nejvhodnější model, at' už se jedná o kabiny klasické nebo o specifická zařízení, nákladní výtahy nebo autovýtahy.

 


Kabiny
 
Chloubou společnosti Mylift je výroba panoramatických kabin pro interiéry a exteriéry. Kabiny oválné, čtvercové, šestihranné nebo jakéhokoliv jiného požadovaného tvaru nejsou žádným konstrukčním problémem a jsou dotaženy do nejmenšího detailu.

Výtahy Mylift se odlišují zvláště důrazem na povrchovou úpravu, originalitu řešení a kvalitu používaných materiálů. Různá osvětlení vytvářejí zvláštní hru světel uvnitř kabiny, a tím zpříjemňují její prostředí. Design každé části je přesně propracován tak, aby dal celému výtahu komfortní a luxusní vzhled a funkčnost.

Společnost Mylift je členem skupiny, která působí na nejdůležitějších mezinárodních trzích. Její projektanti, pracovníci a technici jsou vždy schopni uspokojit specifické požadavky různých odvětví trhu.

Pro celou společnost Mylift a její techniky neexistuje zařízení, které by nebylo realizovatelné, a to od malých jídelních výtahů až po nejfantastičtější zařízení v průmyslovém odvětví.