Česky English Italiano

Vyhledávání nákresů

Typ výtahu:

Šířka:

Hloubka:

Kg / počet osob:

Hledat

Reference

Americký Vládní Orgán
Americký Vládní Orgán
Praha

Rezidenční

V dnešní době je výtah považovaný za stěžejní prvek při stavbě nových rezidenčních budov. Základem pro dosažení správného výsledku je důkladná analýza jeho charakteristik.

Společnost MYLIFT a její personál se snaží poskytnout účinnou asistenci sahající od projektování až k realizaci prací a garantuje vysokou kvalitu výrobků a služeb.

Společnost MYLIFT klade také důraz na úzký vztah ke klientovi, aby byla správným partnerem v každé situaci a přinesla pohotovou a jasnou odpověď na všechny otázky. Projekční a technická asistence a schopnost dialogu umožňují společnosti MYLIFT navázat s klientem produktivní a oboustranně výhodný vztah.

Univerzálnost výtahů MYLIFT je dalším základním aspektem: nosnost, rychlost, typ systému, povrchové úpravy a mnohé další faktory řadí u tuto společnost mezi první  v kvalitě a počtu řešení jakýchkoliv požadavků klientů.

Jelikož jsme současně výrobci, dokážeme zajistit zajímavý poměr kvalita/cena pro jakýkoliv typ výtahu s jakoukoliv charakteristikou.

V sekci download najdete řadu příkladů, které Vám mohou pomoci při projektování, ale pokud nás budete kontaktovat přímo, rádi Vám pomůžeme.