Česky English Italiano

Vyhledávání nákresů

Typ výtahu:

Šířka:

Hloubka:

Kg / počet osob:

Hledat

Reference

Sázavská
Sázavská
Praha 2

Služby

Společnost Mylift je i přes svou poměrně krátkou existenci založena na pevných základech, hlavně díky technikům, kteří se již mnoho let pohybují na mezinárodním poli. Právě kvůli tomu představuje špičku ve světě služeb, neboť komunikuje přímo s klientem a vyhýbá se tak všem byrokratickým překážkám.

Společnost se trvale věnuje průzkumu spokojenosti klientů a kvalitu svých služeb zakládá na systematických prohlídkách a preventivní údržbě výtahů. Služby společnosti Mylift tedy garantují:


KLID A JISTOTU
Jakou cenu má klid? Pro někoho nezměrnou. Servisní smlouvy společnosti Mylift jsou jasné a jednoznačné a umožňují spolehlivou správu výtahů.

RYCHLOST ZÁSAHU
Technici společnosti Mylift jsou k dispozici 24 hodin denně, 365 dní v roce. Díky rychlému zásahu v případě poruchy a znuvuuvedení výtahu do provozu klient pocítí jen minimální diskomfort. 

PROFESIONALITU TECHNIKŮ
Přesná a profesionální údržba výtahu, preventivní prohlídky, odborné zásahy a opravy jsou garantovány speciálně vyškolenými techniky.

MAXIMÁLNÍ BEZPEČNOST PRO UŽIVATELE
Pokročilá technologie výrobků a zkušenosti techniků společnosti Mylift umožňují udržovat zařízení v nepřetržitém, efektivním a bezpečném provozu.

TECHNICKÉ PORADENSTVÍ
Snaha nalézt nejvhodnější technické řešení garantuje ochranu počáteční investice a zachování funkčních charakteristik v dlouhodobém časovém horizontu. 

PŘIPRAVENOST A FLEXIBILITU
Zkušenost nás naučila, že společnost může být úspěšná pouze pokud jedná pohotově a flexibilně. Vytvořili jsme komplexní síť pracovníků pro zajištění kvalitních a rychlých služeb našim zákazníkům.