Česky English Italiano

Vyhledávání nákresů

Typ výtahu:

Šířka:

Hloubka:

Kg / počet osob:

Hledat

Reference

Lublinská
Lublinská
Praha 8

Opravy

V průběhu běžného provozu některé komponenty ztrácí efektivitu a způsobují poruchy výtahů. V tom případě je nutné provést rychlý zásah a problém vyřešit.

Společnost MYLIFT disponuje skladem náhradních dílů a je schopná provést jakékoliv opravy v co nejkratším čase. Pokud by nebyla určitá součástka ihned k dispozici, díky široké síti pečlivě vybraných dodavatelů jsme vždy schopni ji sehnat v krátké době nebo ji ihned zadat do výroby.

Velkou důležitost u oprav hraje i kvalifikovaný personál. Specializovaní technici, kteří tvoří tým MYLIFT, jsou pravidelně proškolováni a garantují kvalitní servis v co nejkratším čase 24 hodin denně, 365 dní v roce. Díky zkušenostem nasbíraným v průběhu mnoha let u mnoha firem jsou schopní zasáhnout na jakémkoliv typu výtahu, ať už se jedná o výrobek MYLIFT nebo výrobek jiných společností.

Jsme Vám plně k dispozici, pokud potřebujete vyřešit jakýkoliv problém nebo zlepšit provoz Vašeho výtahu, náš obchodní zástupce Vám pomůže nalézt nejlepší řešení, které by plně uspokojilo Vaše potřeby a očekávání.