Česky English Italiano

Vyhledávání nákresů

Typ výtahu:

Šířka:

Hloubka:

Kg / počet osob:

Hledat

Reference

Cíglerova
Cíglerova
Praha 9

Servis

Jako každé strojní zařízení, i výtahy musí procházet periodickou údržbou pro zachování dobrého stavu a funkčnosti. Navíc je kontrola bezpečnostního zařízení klíčová pro ochranu uživatelů.

Normy předepisují 4 základní úkony, které je nutné na výtazích provádět:

  1. provozní prohlídky jednou za 14 dní (ČSN 27 4002, příloha D);
  2. preventivní údržba (ČSN 27 4002);
  3. odborné prohlídky jednou za 3 měsíce dle typu zařízení (ČSN 27 4002, příloha B);
  4. odborné zkoušky jednou za 3 roky dle typu zařízení.


Společnost MYLIFT nabízí svým zákazníkům několik typů servisu:

Provozní prohlídky – Tento typ servisu obsahuje čtrnáctidenní prohlídky, dále klasickou preventivní údržbu a samozřejmě odborné prohlídky, celkem se jedná o minimálně 24 prohlídek výtahu za rok. 

Údržba jednou za měsíc – Domníváme, že tento typ servisu je nejefektivnější pro zajištění vysokého standardu fungování, komfortu a zachování stavu komponentů. Kromě pravidelné preventivní údržby obsahuje i odborné prohlídky, celkem minimálně 12 prohlídek výtahu za rok.

Údržba jednou za 3 měsíce – Pro výtahy, které nepotřebují zvláštní údržbu nebo nejsou intenzivně využívané může být nejlepším řešením tříměsíční údržba spojená s odbornými prohlídkami v celkovém počtu minimálně 4 prohlídky za rok.

V rámci servisu nabízíme i další služby, pro více informací a nalezení nejvhodnějšího řešení nás kontaktujte, rádi Vám pomůžeme.

Personál společnosti MYLIFT je díky zkušenostem nasbíraným v průběhu mnoha let u mnoha firem schopný zasáhnout na jakémkoliv typu výtahu, ať už se jedná o výrobek MYLIFT nebo výrobek jiných společností.