Česky English Italiano

Vyhledávání nákresů

Typ výtahu:

Šířka:

Hloubka:

Kg / počet osob:

Hledat

Reference

Šrobárova
Šrobárova
Praha 3

Poradenství

Při projektování výtahů v nových domech je důležitá studie výtahů, výpočty a ověření charakteristik, které determinují správný, bezpečný a pohodlný provoz v průběhu let.

Společnost MYLIFT dává svým klientům k dispozici profesní znalosti svého personálu, výroby a spolupracujících projekčních studií tak, aby nabídla rychlé a účinné řešení ke spokojenosti zákazníka a koncového uživatele.

Léta zkušeností získaných ještě před vznikem značky MYLIFT v České republice z nás dělají správného partnera v jakékoliv situaci.

Dalším důležitým bodem ve správě zdvihacích zařízení jsou zkoušky, které je potřeba provádět v pravidelných intervalech v souladu v platnými normami ČSN 27 4002.

Personál společnosti MYLIFT je vyškolený a má příslušná povolení k provádění revizí výtahů vydaná na základě zkoušek autorizovanou osobou, může tedy ověřovat stav výtahů, stupeň opotřebení komponentů a soulad s platnými normami.

Náš obchodní zástupce je Vám plně k dispozici pro nalezení nejlepšího řešení, které by plně uspokojilo Vaše potřeby a očekávání.