Česky English Italiano

Vyhledávání nákresů

Typ výtahu:

Šířka:

Hloubka:

Kg / počet osob:

Hledat

Reference

Cíglerova
Cíglerova
Praha 9

Eskalátory a jiné

Eskalátory a pohyblivé chodníky bývají většinou instalované na letištích, nádražích, v komerčních centrech, velkých hotelech atd., musí dodržovat zvláštní normy a také respektovat specifická pravidla jako např. plynulost provozu, což je jejich silnou stránkou na rozdíl od výtahů. 

Tým MYLIFT se tímto typem zařízení zabývá několik desetiletí a své zkušenosti zúročil ve výrobě produktů stejně tak bytelných a zvláště odolných, jako extrémně funkčních, pohodlných, bezpečných a úsporných, ať už se jedná o zařízení do interiérů nebo exteriérů.

Nedávno provedený restyling přinesl novou řadu minimalistických eskalátorů a chodníků, jak co se týče formy, tak designu, který vhodně doplňuje interiéry v jakémkoliv prostředí.

Díky pozornosti věnované detailům jako je skleněné balustráda, nerezové lišty a doplňky a zrcadlové kryty nosné konstrukce obstojí tyto výrobky v konkurenci na mezinárodním trhu.

Použití moderních komponentů a výrobních technologií nám umožňuje dodávat vysoce funkční výrobky, schopné nepřetržitého provozu a sloužící účelu, pro který byly vymyšlené, projektované a instalované.

Náš obchodní zástupce je Vám plně k dispozici pro nalezení nejlepšího řešení, které by plně uspokojilo Vaše potřeby a očekávání.