Česky English Italiano

Vyhledávání nákresů

Typ výtahu:

Šířka:

Hloubka:

Kg / počet osob:

Hledat

Reference

Šrobárova
Šrobárova
Praha 3

Veřejné

Výtahy ve veřejných budovách jako jsou školy, hotely, nemocnice, kancelářské budovy, letiště atd. musí respektovat určitá pravidla a normy.

Obecně mají tyto výtahy větší kapacitu a rychlost vyšší než 1 m/s, aby se přepravil co největší počet osob v co nejkratším čase. Jelikož jsou vystavené intenzivnímu provozu, většinou se vyrábějí s odolnou povrchovou úpravou typu antivandal.

Tým MYLIFT se tímto typem výtahů zabývá několik desetiletí a své zkušenosti zúročil ve výrobě výtahů stejně tak masivních a zvláště odolných, jako extrémně funkčních, pohodlných, bezpečných a úsporných. 

Výrobní škála zařízení MYLIFT patří mezi nejrůznorodější a nejčlenitější v sektoru, sofistikovaná technologická řešení využitá při jejich výrobě umožňují splnit nejrůznější požadavky návrhem nejvhodnějšího modelu trakčního, hydraulického nebo bezstrojovnového výtahu.

U výtahů tohoto typu je důležitá studie charakteristik, která musí být provedena před  projekčními fázemi celé budovy, je nutné vypočíst dobu evakuace, určit normy, které je potřeba vzít v úvahu, a vlastnosti jako např. nosnost, které jsou stěžejní pro navrhnutí funkčního výtahu. Neváhejte tedy kontaktovat náš personál, který Vám bude ochotně k dispozici.