Česky English Italiano

Vyhledávání nákresů

Typ výtahu:

Šířka:

Hloubka:

Kg / počet osob:

Hledat

Reference

Na Královce
Na Královce
Praha 10

Panoramatické

Chloubou společnosti MYLIFT je výroba panoramatických vnitřních nebo venkovních  výtahů. Výtahy oválné, čtyřúhlé, šestiúhlé nebo jiných požadovaných tvarů nejsou žádným konstrukčním problémem a jsou vyřešené do všech detailů.

Výrobní škála kabin MYLIFT patří mezi nejrůznorodější a nejčlenitější v sektoru, sofistikovaná technologická řešení využitá při jejich výrobě umožňují splnit nejrůznější požadavky návrhem nejvhodnějšího modelu jak v případě klasických, tak nestandardních kabin.

Kabiny jsou tím hlavním prvkem, se kterým přijde uživatel do styku. Jejich forma, barvy, povrchová úprava a kvalita materiálů udávají tón a podobu zařízení.

Výtah nemůže být brán pouze jako efektivní a bezpečný dopravní prostředek, ale musí též garantovat příjemnou jízdu a je důležitým architektonickým prvkem celého objektu.

Tyto typy zařízení jsou také označované jako “CUSTOM”, protože vyžadují silnou individualizaci ze strany projektanta a architekta, kteří musí vytvořit styl korespondující se zbytkem struktury a budovy. Zde se nejlépe uplatní MYLIFT díky mnohaleté zkušenosti svého personálu a pokročilým projekčním a výrobním systémům.

Náš obchodní zástupce je Vám plně k dispozici pro nalezení nejlepšího řešení, které by plně uspokojilo Vaše potřeby a očekávání.