Česky English Italiano

Vyhledávání nákresů

Typ výtahu:

Šířka:

Hloubka:

Kg / počet osob:

Hledat

Reference

Petrská
Petrská
Praha 1

Panoramatické

Chloubou společnosti MYLIFT je výroba panoramatických vnitřních nebo venkovních  výtahů. Výtahy oválné, čtyřúhlé, šestiúhlé nebo jiných požadovaných tvarů nejsou žádným konstrukčním problémem a jsou vyřešené do všech detailů.

Výrobní škála kabin MYLIFT patří mezi nejrůznorodější a nejčlenitější v sektoru, sofistikovaná technologická řešení využitá při jejich výrobě umožňují splnit nejrůznější požadavky návrhem nejvhodnějšího modelu jak v případě klasických, tak nestandardních kabin.

Kabiny jsou tím hlavním prvkem, se kterým přijde uživatel do styku. Jejich forma, barvy, povrchová úprava a kvalita materiálů udávají tón a podobu zařízení.

Výtah nemůže být brán pouze jako efektivní a bezpečný dopravní prostředek, ale musí též garantovat příjemnou jízdu a je důležitým architektonickým prvkem celého objektu.

Tyto typy zařízení jsou také označované jako “CUSTOM”, protože vyžadují silnou individualizaci ze strany projektanta a architekta, kteří musí vytvořit styl korespondující se zbytkem struktury a budovy. Zde se nejlépe uplatní MYLIFT díky mnohaleté zkušenosti svého personálu a pokročilým projekčním a výrobním systémům.

Náš obchodní zástupce je Vám plně k dispozici pro nalezení nejlepšího řešení, které by plně uspokojilo Vaše potřeby a očekávání.