Česky English Italiano

Vyhledávání nákresů

Typ výtahu:

Šířka:

Hloubka:

Kg / počet osob:

Hledat

Reference

Koperníkova
Koperníkova
Praha 2

Jídelní

Tento typ výtahů je používán v restauracích, obchodech, skladech, dílnách atp. a musí odpovídat určitým pravidlům a normám a také potřebám klientů.

Na základě mnohaletých zkušeností jsme vyvinuli systém, který je velmi jednoduchý co se týče obsluhy ze strany koncového zákazníka, ale zároveň dostatečně odolný, aby mohl zvládat efektivně i dlouhodobé zatížení.

Společnost MYLIFT disponuje širokou škálou modelů s nosností od 12 do 300 kg, s gilotinovými nebo jednokřídlými dveřmi z pozinkované oceli, aby se předešlo korozi, protože většinou je jedná o prostory a šachty s vysokou vlhkostí.

Výhodou nosné konstrukce je, že není potřeba provádět velký rozsah stavebních prací, ale pouze prostupy do nákladišť, napájení a zastřešení dle prostředí, což umožní rychlou instalaci tohoto typu zařízení jak do nových, tak do stávajících objektů, a tím i rychlé splnění Vašich požadavků.

Sofistikovaná a moderní správa procesů a vysoká standardizace výrobku umožňují automatizovanou průmyslovou výrobu díky osvojení moderních výrobních technologií, a to ve prospěch kvality výrobku, rychlosti výroby, montáže a úspornosti.

Náš obchodní zástupce je Vám plně k dispozici pro nalezení nejlepšího řešení, které by plně uspokojilo Vaše potřeby a očekávání.